ПРО НАС

20180418_050513597_iOS.jpg

Лікар Інна Величко

Інна Величко розпочала свою медичну освіту в Україні. Закінчила Тернопільську Mедичну Академію. Після переїзду до Сполучених Штатів Америки вона продовжила навчання і підтвердила свій диплом лікаря. Boнa пройшла спеціалізовану підготовку з сімейної медицини в Огайо. Додатково здобула освіту з Традиційної Китайської Медицини,закінчила Pacific College of Oriental Medicine (ступінь магістра) у Нью-Йорку. Вона використовує ці знання у своїй практиці – поєднує підходи західної і східної медицини, що дає їй можливість підібрати індивідуальне лікування для кожного пацієнта.

Лікар Величко любить свою роботу, лікує і ставиться до кожного пацієнта так, як вона хотіла б, щоб лікували і ставилися до її рідних.

Вона прагне створити довірливі стосунки зі своїми пацієнтами, стати порадником і помічником, щоб допомогти їм прийняти усвідомлене і правильне рішення щодо свого здоров'я.

Вільний час вона проводить зі своєю сім'єю і друзями. Любить подорожувати, активно відпочивати на природі, працювати в саду, доглядати за квітами і готувати. Вона заміжня і має сина.

Лікар Величко розмовляє  aнглійською,  російською, українською мовами. Вона, щоб вам допомогти, буде рада спілкуватися з вами на вашій рідній мові.

 

 

 

Лікар Тетяна Одарич

Тетяна Одарич почала свою медичну освіту в Україні в Національному Медичному Університеті в місті Києві. Після переїзду до США вона завершила освіту лікаря в Орегонському Університеті Науки та Здоров’я в Портленді та в резидентурі у Ванкувері, штат Вашингтон. Протягом тривалого часу Тетяна працювала психологом, і донині продовжує працювати з пацієнтами з депресією, тривогою, залежністю тощо.

Тетяна переконана, що пацієнт має приймати рішення щодо свого здоров’я самостійно. Її ж завдання як лікаря – надати пацієнту всю необхідну інформацію для прийняття такого рішення.  Підтримка пацієнта та його/її родини під час хвороби – основна задача лікаря. Тетяна також дуже вірить у профілактику, здорове харчування та в силу здорових звичок.

Поза роботою Тетяна любить проводити час зі своєю родиною та своїми двома дітьми. Вони люблять подорожувати, малювати, читати і просто бути разом.

Тетяна вільно володіє українською, російською та англійською мовами.